Apie mus

UAB „Geodėja“ teikia nekilnojamojo turto, pastatų įteisinimo, architektūros, projektavimo, statybų leidimų, geodezijos, topografijos, inventorizacijos bei žemėtvarkos projektų paslaugas Pietų Lietuvoje. Labiausiai orientuojamės į šiuos miestus ir rajonus: Alytų, Varėną, Druskininkus, Marijampolę, Prienus, Birštoną ir Trakus.

 

Mūsų novatoriškas, veržlus, nuolat tobulėjantis kolektyvas pasižymi savo srities kompetencija, lanksčiu problemų sprendimu bei organizuotu projektų įgyvendinimu. Siekiame ne tik atlikti paslaugas, bet, visų pirma – išspręsti klientų problemas ir padėti pasiekti norimus tikslus. Todėl konsultacijos metu atidžiai analizuojame kliento poreikius ir drauge ieškome optimaliausių sprendimų bet kokioje sprendžiamoje situacijoje. 

 

Dirbantys specialistai – jauni, tai reiškia, jog puikiai sutariame su šiuolaikinėmis moderniomis technologijomis. Dirbame su naujausios kartos aukšto tikslumo matavimo prietaisais ir specializuota programine įranga, todėl atliekant matavimus, užtikrinamos aiškios ir nekintančios žemės ribos, o tai klientui garantuoja stabilumą ateityje.

 

Partnerių gausa rodo, kad mūsų paslaugomis pasitikėti verta. Nes UAB „Geodėja“ – visada už Jūsų idėją!

  

Įmonės įkūrimo istorija

UAB „Geodėja“ direktorius Aurimas Bernatavičius teigia, jog įmonė susikūrė iš klientų poreikių prizmės. O viskas prasidėjo nuo... Verslo idėjų gausos, kurių tuo metu, Aurimui dirbant vienoje iš geodezijos įmonių, darbdavys nebuvo linkęs išgirsti. Laikas bėgo, tačiau nerealizuotos mintys niekur nedingo. Priešingai – jų vis daugėjo, iki kol... Gimė dar viena idėja – sukurti savo įmonę bei tokiu būdu plėsti ne tik savirealizacijos galimybes, bet ir išpildyti vis didėjantį geodezijos paslaugų poreikį savo mieste. 

Tokios buvo ir pirmosios naujos įmonės teikiamos paslaugos – geodezija. Netrukus, klientams pageidaujant, paslaugų asortimentas plėtėsi iki žemėtvarkos. Dar vėliau – pastatų įteisinimo. Galiausiai, augant įdirbiui bei daugėjant rekomendacijų, susidarė sąlygos teikti architektūros projektus bei kitas šiuo metu siūlomas paslaugas ne tik Alytuje, bet ir visoje Pietų Lietuvoje. Ir tai, anot „Geodėjos“ įkūrėjo – ne pabaiga. Tuo galime įsitikinti susipažinę ir su kitais Aurimo bei partnerių vykdomais verslo projektais:

Pabaigai, norime atkreipti dėmesį, jog skambus įmonės šūkis: „Geodėja“ – už Jūsų idėją“, reiškia, jog mes siekiame ne tik Jums pagelbėti; visada laukiame ir bei atsižvelgiame į Jūsų idėjas tiek užsakytų paslaugų, tiek mūsų, kaip įmonės, tobulėjimo atžvilgiu.

Misija

Dirbti taip, jog norėtumėte mus rekomenduoti.

Visada suteikti aiškią ir teisingą informaciją Jums rūpimų klausimų atžvilgiu.

Vizija

Viskas vienoje vietoje – platus kokybiškų paslaugų pasirinkimas.

Ryšių su partneriais plėtra bei abipusis tobulėjimas.

Vertybės

Lyderystė. Tobulėjimas. Atsakomybė. Sąžiningumas. Profesionalumas. Bendradarbiavimas.

Tikslas

Tapti stipriausia geodezijos įmone pietų Lietuvoje.

 

Untitled design2