Statybos nuo idėjos iki rakto

Statybos nuo idėjos iki rakto

Statybų paslaugos, fiziniams ir juridiniams asmenims: įvairių namų, pastatų ir kitos paskirties statinių. Procesas vyksta nuo Jūsų sugalvotos idėjos iki raktų atidavimo. Esant pageidavimui - pilno būsto įrengimas su baldų užstatymu, paprastai ir lengvai.

Visada suteikiame išsamią konsultaciją dėl turimų pastatų rekonstrukcijų ar renovacijų paslaugų. Tai pat galite kreiptis į mus, jeigu reikia atlikti griovimo/demontavimo darbus.

Išklausę Jūsų poreikius, bei atsakę į rūpimus klausimus, profesionaliai atliksime užsakytas paslaugas, pagal visus susitarimus. Viso proceso metu Jūs bendrausite su kompetetingais įmonės specialistais ir taip išvengsite nereikalingos įtampos.

 Paslauga aktuali, norintiems:

• Pilnai įsirengti būstą iki apgyvendinimo, įskaitant baldus, užuolaidas, buitinę techniką ir viskas kas būtina žmonių apgyvendinimo poreikiams;
• Ketina pradėti arba tęsti statybų darbus: gyvenamiesiems (vienbučiai, dvibučiai, daugiabučiai) namams ir negyvenamiesiems (pirtys, garažai, sandėliai, rūsiai, pavėsinės, komerciniai, pramoniniai) statiniams.
• Atlikti pastatų rekonstrukciją, renovaciją;
• Atlikti griovimo/demontavimo darbus.