NT Vystymo konsultacija

XXI AMŽIUJE KOKYBIŠKA INFORMACIJA YRA DIDELIS TURTAS !

    Įstatymais remiantis - išnagrinėjame ir pateikiame išvadas. Konsultacijos metu Jūs gausite individualius, Jums asmeniškai pritaikytus sprendimus. Pateiksime vieną arba kelis veiksmų planus. Paskaičiuosime sąmatas ir preliminarius terminus norimiems rezultatams gauti.

    Mes padedame ties:

ŽEMĖTVARKA: kaimo plėtra, ūkininko sodyba, padalinimai (su ar be bendraturčių), sujungimai, perskirstymai, apsikeitimai, namų valdų išskyrimai,
ARCHITEKTŪRA: statybos leidimai, paskirties keitimai, patalpų padalinimai, rekonstrukcijos, renovacijos, kokios statybos būna be leidimų, ką galima statyti pakrantėse
GEODEZIJA: ribų nustatymai, sklypų informacijos surinkimas, konfliktinių kaimynų drausminimas, kaip neprarasti žemės, ar dokumentai tvarkingi, kada reikia persidarinėti matavimus, kokia nauda iš matavimų, kaip apsaugoti savo sklypą, kodėl kaimynas darosi matavimus, ar Jums užteks žemės, ką reiškia "kas liko tas Miko" ?
NEKILNOJAMAS TURTAS: pirkimo - pardavimo subtilybės, kaip nusipirkti konkretų objektą, kaip derėtis dėl kainos, kodėl neperka objekto, kaip parsiduoti pačiam, kodėl reikalingos agentūros, ką reikia žinoti prieš parduodant, kaip sutaupyti mokesčius jog sandoris liktų pelningas, kokios rizikos pirkti neištyrus dokumentų, kaip parduoti brangiai.
PASTATŲ ĮTEISINIMAS(pridavimas): dalinis ar pilnas (100%) namo įteisinimas, kokie namai įteisinami per InfoStatybą, kodėl reikia įteisinti, kada galima neįteisinti, kokios baudos už nelegalius statinius, kaip nelegalius statinius padaryti legaliais, kaip ilgai trunka įteisinimas.

Tai pat ir daugybė kitų klausimų, tokių kap detaliųjų planų rengimo eiga arba google žemėlapio atnaujinimai ir ne tik.

    Jūs gausite:

  1. Atsakymus į NT vystymo klausimus;
  2. Detalius veiksmų planus jūsų tikslams pasiekti arba problemoms išspręsti;
  3. Sprendimus pritaikytus būtent Jums, kurie sutaupys jūsų laiką, pinigus ir/ar nervus ateityje;
  4. Sąmatas ir preliminarius terminus
  5. Problemas su kuriomis galite susidurti --> Sprendimus kaip apeiti įšūkius

- - -

Konsultaciją galite rezervuotis: info@geodeja.lt
Konsultacija paprastai vyksta mūsų biure, adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 4A, Alytus. Jeigu neturite galimybės atvykti, galime bendrauti telefonu arba el.paštu (konsultacijos teikiamos ir rašytine forma).
Konsultacijos kaina nuo 50€